nofollow! nevstupovat! NO ENTRY! FORBIDDEN!

Reklama už přišla na to, že nemůže otravovat… konečně.

youtube nahled

Reklama dostala čas 3 sekundy a konec. A Navíc je efektivní. Snad už fakt… kde? na Youtube. Alespoň to tak vypadá, že youtube.com, potažmo google, nabízí reklamy co mají pár sekund a než stihnete najít tlačítko na její přeskočení je pryč.

Nejspíše je to jeden z google projektů co zkouší na uživatelích a vy jste to ještě neměli tu možnost to zaregistrovat. Nevím zda musíte být přihlášení, já byl.
Abych to vysvětlil, při poslechu níže vloženého videa, písničky, přehrál youtube tak krátkou reklamu – na nějaký mazání na chleba, že jsem vlastně ani nestihl najít tlačítko na její přeskočení. Bylo by to super, pokud by to někoho napadlo. Konečně. Rád se dozvim, že něčí pomazánkové máslo je dobrý, když mě to nenutí čumět jak ho mažou na chleba. To zjistím až když si ho koupím, ne? Když už teda vůbec ty reklamy u videjí musej bejt, alespoň snad nebudou nasírat tolik.

A jak vím, že to byla reklama na pomazánkový máslo? Nenasrala mě. A byl jsem jí mile překvapen, že byla krátká a nevtírala se. Kdo by chtěl mít svačinu rozmazanou po kapsách že? :)))

PS: Pak se můžem dostat taky k tomu, jak zařídit sledovanost videa a v čem se takový songy jako na bežícím pásu vyráběj. Ale to si nechám asi na jindy. Ještě se to sám učím. Každopádně muzika se dá hezky poslouchat :)

 
Postřehy Napsat komentář


Napsat komentář:

Váš email nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

*
*