Vlastně úplně zbytečnej kec pro ty, co maj rádi evoluci…

Jsem si pustil antivir v mobilu. A řikám si, že asi nic zase nenajde. Protože nový aplikace moc nestahuju a jediný co přibejvá jsou fotky. Tak leda, že bych vyfotil nějakej ten virus… No, jakože by fotka, kterou jsem vyfotil, měla takové uspořádání nul a jedniček(ve kterých se ukládá uplně všechno na počítači i v mobilu, i ve veškeré elektronice), které by odpovídalo definici viru, podle které antivir detekuje vir.

A tak si neříkám, ale provokuju: je vůbec možné, aby při množství fotek na internetu jež denně vzniká pro internet defacto „náhodou“, jehož součástí je facebook, instagram, snapshot atd., nevznikl již dávno, nějaký ten virus jakože tedy „náhodou“? Už dávno jsme měli být „zavirováni“ náhodnými počítačovými viry díky fotkám. A vlastně nejenom díky fotkám, ale i díky kombinacím nul a jedniček v běžné denní, nejenom „chybové“ komunikaci počítačů od 80-tých let.
Víte, upřímně narážím na evoluci. A IT oddělení jakékoli firmy, ať mi prosím odpoví. A nebo, ať mlčí navždy! :)

Aktualizace: Dnes se mi povedlo co jsem již dávno chtěl. Vyfotit čárový kód tam, kde není. Protože jsem si byl jist tím, že není možné, aby nějaký prostě někde nevznikl. Ovšem předesílám, náhodná sekvence dat, NENÍ funkční celek – například výše zmíněný počítačový virus.

Takže dnes to dopadlo nejenže tak, že jsem zachytil náhodný kód, ale tak že po dobu čekání na vlak jsem zachytil dokonce čtyři a to jsem to zkoušel jenom asi desetkrát…
Co z toho plyne? To, že náhodné sekvence dat vznikají, ba dokonce velmi často, ale přesto tedy nějakým „záhadným“ způsobem nevytváří samy sebe v něco víc, na správném místě, ve správnou chvíli. A to vůbec neřeším to, zda-li náhoda vůbec může existovat!!!

Nebo jinými slovy, jestliže z deseti skenů, něčeho co tam není, to detekuji čtyřikrát, dávno by již měly vznikat náhodné počítačové viry ze šumu a chybných dat v elektronice (evoluce-samovznik něčeho). Jenže nevznikají. Jasně že ne! Náhodné fleky na kameni nejsou spravná data na harddisku ve správný čas, na správném místě, ve správný čas nahraná do paměti a ve správný čas provedena ve správném sledu mezi dalšími stejne správnými „náhodami“ po všech směrech… atd… atd… atd… To samé platí pro elektroniku. Příčina – důsledek. Naopak to nejde milá evoluce. A teď mluvím jak blázen – k ničemu… …ehm: zkuste to bez drátů milý Marconi! ;-)

A tohle je jen detekce čárového kódu z umístění fleků na kameni. A přitom generuje náhodná data. A když se zamyslíme, takovéto „náhody“ musí „vznikat“ – nebo i jsou – všude, ve všech oblastech a ovlivňují okolí jako ten šutr generuje v mém mobilu řadu čísel. Jenže taky, kde je informace, musí být i ten kdo ji slyší a „použije“.
Tak takový „práce“ to tý „náhodě“ dá a pořád nic… pořád nic samo od sebe nevzniká a my lidi furt musíme vytvářet věci za ní. Chudinka, že se furt unavuje…

K aktualizaci přikládám obrázek detekování náhodného kódu na dlažbě. Tento byl nejdelší, další tři měly asi jen polovinu čísel.

K aktualizaci přikládám obrázek detekování náhodného kódu na dlažbě. Tento byl nejdelší, další tři měly asi jen polovinu čísel.

Římanům 4,17–18 (ČSP): jak je napsáno: , Ustanovil jsem tě za otce mnohých národů.‘ Je otcem před tím, jemuž uvěřil, před Bohem, který oživuje mrtvé a povolává to, co není, jako by bylo.

Skutky apoštolské 4,28 (ČSP): aby učinili, co tvá ruka a tvůj úradek předem určily, že se má stát.

www.bible.com



 
Postřehy Napsat komentář


Napsat komentář:

Váš email nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

*
*

Daniel Král