Manželství a smlouva o stavebním spoření. Co mají společného?

monis-mobile

Chcete znát odpověď? Ok. Dám Vám jí z voleje, tenhle titulek není totiž žádnej chyták. Není to titulek, kterých jsou plné noviny. Jen aby přilákal návštěvnost. V textu tohohle článku se skutečně dozvíte, co má manželství společného se smlouvou o stavebním spoření.

Víte vůbec proč o tom píšu článek? Protože to má smysl. Odpověď na otázku v titulku, ale i samotná otázka mne totiž napadla až při rozhovoru s mou klientkou. A jsem rád, že jsem se s ní na to téma vůbec bavil. Díky tomu, mi to vůbec došlo. A že to nebyl krátký rozhovor.

Napadá vás možná, že tenhle článek je jen jeden z PR článků? Ano, jistým smyslem je, ale přesto vám dá odpověď na otázku, kvůli které jste na něj klikli. Je to prostě fér. Stejně, jako je fér dobrý obchod, tak je i fér dobrý PR článek.

Tak a teď ta slíbená odpověď: víte, co mají společného manželství a smlouva o stavebním spoření? Jednu věc, obojí může být jen cárem podepsaného papíru, pokud Vám na tom nezáleží. To co naplňuje jak manželství, tak i smlouvu o stavebním spoření jsou činy, nikoli ten papír jako takový.

A jen aby jste věděli, tak klientce na smlouvě stavebním spoření záleží velmi a to nejen z důvodu garance na 6 let úroku 1,3% p.a. ročně. Obecně pak, roční čistý výnos se vším všudy 2-3% dle konfigurace.

Ozvat se mi můžete na na www.danielkral.cz/kontakt


Postřehy Napsat komentář


Napsat komentář:

Váš email nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

*
*

Daniel Král