Pro bonitní klienty – Královská kouzla se stavebním spořením

verca

Máme tu zajímavou konfiguraci úvěru ze stavebního spoření. Půjčka je nastavena na 2 000 000 Kč. Úrokové sazby jsou dvě a natrvalo. Obě platí při zajištění nemovitostí. Sazba 3,3% platí cirka pro první půlku půjčky, potom nastupuje sazba 2,95% pro zbytek celé půjčky. První sazba počítá se slevou 0,2% za uzavření pojistné smlouvy na nemovitost, stejně téměř nutnou, druhá podmínka je běžný účet u banky. Tyto slevy lze konfigurovat i na jiné produkty a nejsou nutné. RPSN se nám pohybuje báj vočko okolo přesných 3,77%. Půjčka musí být splacena do 15ti let. Nebo dříve, dle mimořádných splátek, které jsou povoleny. Měsíčně pak budete splácet okolo 15 000 Kč.

Celkové náklady, neboli přeplatek je (bez mimořádných splátek – ty ho razantně snižují) cca 613 000 Kč. A to není vůbec zlé. Mimořádný vklad za rok ve výši 100 000 Kč sníží přeplatek o 53 000 Kč. To jde.

Půjčka je pro bonitní klienty, nebo pro klienty se standardními příjmy, kteří si půjčují menší částku. Splatnost je přeci jen maximálně 15 let, což i při aktraktivní sazbě velmi selektuje klienty. A proto jsem napsal tento článek. Abyste vy, co na to máte, věděli, že máte možnosti srovnatelné se sazbami hypotéky a přitom i možnosti využít vydělané peníze ke splácení.

Pokud Vás zajímá více nebo chcete kalkulaci přizpůsobit, zavolejte nebo napište mail. Kontakty jsou na stránce kontakt ».

Postřehy Napsat komentář


Napsat komentář:

Váš email nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

*
*

Daniel Král