nofollow! nevstupovat! NO ENTRY! FORBIDDEN!

O mně

daniel-kral Od konce roku 2010, kdy jsem začal pracovat pro největší stavební spořitelnu v čechách, Lišku a Hypoteční banku, pracuji ve finančním sektoru. V polovině roku 2014 jsem začal spolupracovat s dalšími bankami abych dokázal svým klientům poskytnout šírší a kvalitnější finanční servis. Z jara, léta Páně 2016 jsem se, po roce půl na otevřeném trhu, rozhodl využít jednu luxusní příležitost a vrátit se do Lišky, tedy ČMSS a.s.. Pomáhám klientům s hypotékami a úvěry, s pojištěním a třeba i se spořením. Chci poskytovat kvalitní poradní servis, dospěl jsem totiž k tomu, že skutečný obchod je vztah a vztahy chci mít dobré.

Po téměř šesti letech v oboru financí, mám už i druhou práci, trochu i koníček. Po letech praxe jsem začal poskytovat softwarový servis počítačů koncovým zákazníkům, odvirovávání počítačů, aktualizace, instalace, poradneství při koupi PC nebo notebooku, a tak dále. Není to jen tak z plezíru, kromě toho, že jsem z IT kdysi zdárně odmaturoval, tak jsem vlastně počítačový servis dělal při každé své práci, bokem, pro své kolegy. Takže vlastně padla otázka, proč si tím občas nepřivydělat, když už to stejně dělám?

Kromě oblasti financí, IT a obchodu se kterými jsem v kontaktu defacto neustále, jsem působil na několika technicko-obchodních pozicích v oblasti digitálního tisku a polygrafie jako konzultant, technik a školitel.

Mezi mé koníčky patří fotografie rozhovor se mnou zde (2011) →. Za svůj děsně romantickej život, jsem také už složil pár básní a písniček. Většina z tý muziky je na soundcloud → (dříve na jamendo.com →).