nofollow! nevstupovat! NO ENTRY! FORBIDDEN!
Automatically translated web. NOTE: Automatic translation is often misleading or incorrect. Some functions may not works.

Automaticky přeloženo:  Tento překlad může být chybný nebo zavádějící!  Některé funkce nemusejí fungovat.

Vlastně úplně zbytečnej kec pro ty, co maj rádi evoluci…

Jsem si pustil antivir v mobilu. A řikám si, že asi nic zase nenajde. Protože nový aplikace moc nestahuju a jediný co přibejvá jsou fotky. Tak leda, že bych vyfotil nějakej ten virus… No, jakože by fotka, kterou jsem vyfotil, měla takové uspořádání nul a jedniček(ve kterých se ukládá uplně všechno na počítači i v mobilu, i ve veškeré elektronice), které by odpovídalo definici viru, podle které antivir detekuje vir.

A tak si neříkám, ale provokuju: je vůbec možné, aby při množství fotek na internetu jež denně vzniká pro internet defacto „náhodou“, jehož součástí je facebook, instagram, snapshot atd., nevznikl již dávno, nějaký ten virus jakože tedy „náhodou“? Už dávno jsme měli být „zavirováni“ náhodnými počítačovými viry díky fotkám. A vlastně nejenom díky fotkám, ale i díky kombinacím nul a jedniček v běžné denní, nejenom „chybové“ komunikaci počítačů od 80-tých let.
Víte, upřímně narážím na evoluci. A IT oddělení jakékoli firmy, ať mi prosím odpoví. A nebo, ať mlčí navždy! :)


 
Postřehy Napsat komentář


Napsat komentář:

Váš email nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

*
*

    Nedávné fotky a kreslení: